Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach

  • 61 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement van 61 m² ligt op 750 meter verwijderd van het treinstation Gare de Nice-Ville en op circa 5 minuten wandelafstand van het Le Consulat Dinner-Club.

Het appartement heeft een balkon, een kleedruimte en een keuken met een wasmachine voor optimaal comfort. Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger, toiletartikelen en badlakens beschikbaar.

Naast self-catering voorzieningen zoals een ingerichte kitchenette, biedt de accommodatie gasten een eetgedeelte en een eethoek buiten waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Het Palais Lascaris is op 2 km afstand van het appartement, terwijl het Musée de la Photographie Charles Nègre 2,1 km verderop ligt. Bovendien ligt dit 1-slaapkamer appartement binnen een paar straten van de Russisch-Orthodoxe Kerk. Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartementen liggen op 25 minuten wandelen vanaf het MAMAC (Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain). Guiglia bushalte bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van de 1-badkamer accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach
Nice : Beau Trois Pieces Lumineuse Avec Vue Degagee.
Mobiele prijsaanbieding

Nice : Beau Trois Pieces Lumineuse Avec Vue Degagee.

8.6
Fantastisch 17 beoordelingen
70 m van de accommodatie
USD 210 USD 189
per nacht
T2 Centre Nice - Proche Gare Et Plage
Mobiele prijsaanbieding

T2 Centre Nice - Proche Gare Et Plage

8.3
Heel goed 0 beoordelingen
86 m van de accommodatie
USD 334 USD 301
per nacht
Appartement Pommelo - Welkeys
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Pommelo - Welkeys

7.2
Goed 7 beoordelingen
133 m van de accommodatie
USD 376 USD 338
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    8 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 17:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer06088025053DP
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement gelegen?
      Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement is naast de Russisch-Orthodoxe Kerk gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Nice een bezoek brengt aan de Notre-Dame de Nice (900 m) en het Nationaal Museum Marc Chagall op circa 18 minuten wandelafstand van Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement.
    • Hoeveel kost het om bij Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement te verblijven?
      Een overnachting in Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement kost €216.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Bharati Restaurant Indien en New Bharati restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement?
      Internet is gratis beschikbaar in Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement?
      Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement?
      Bij Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 61 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    8 km

    Treinstations

    Station Nice-Ville
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Chic & Spacious Getaway In Nice - 10Min To Beach

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten